Locuri de muncă‎ > ‎

Descrierea postului

  • Functia - Agent de vanzari (COR 332203)
  • Program de lucru - de luni pana vineri, intervalul 9:00 - 17:00, cu 3 pauze incluse in intervalul anterior si care insumeaza 120 minute. Timpul efectiv de lucru este de 6 ore. In anumite situatii, se accepta si program cu jumatate de norma.
  • Locul de munca - birou, Bucuresti, foarte aproape de statia de metrou Politehnica.
  • Sarcina - promovarea si vanzarea aplicatiei EBAS, ca urmare a unor intalniri de afaceri (avansati) sau prin telefon (incepatori).
  • Salariu - salariul de baza in raport de experienta (incepator, mediu, avansat), la care se adauga bonificatii, in raport de rezultate.
  • Efort - atentie si concentrare maxima pana la atingerea unui numar de aproximativ 500 de clienti (8-12 luni). Deoarece portofoliul de clienti ramane atasat agentului, pe toata perioada activarii in firma, incepand cu cel de-al doi-lea an, efortul va scadea simtitor.
  • Pro - este un post pentru persoanele comunicative, dispuse sa lucreze in spatiul virtual (cu calculatorul) si care au capacitatea si isi doresc sa inteleaga cum functioneaza un business si de ce fel de informatii are nevoie un decedent.
  • Contra - fiind un serviciu in continua imbunatatire (schimbare), cei care nu au predispozitie catre autoinformare, pot intampina dificultati in intelegerea noilor module.
  • Metoda de selectie si evaluare - dupa ce ne veti transmite formularul de inscriere, veti fi programat pentru un scurt test online (foarte simplu), iar apoi, in raport de rezultatul testului, la un scurt interviu.